American Horror Story 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Yabancı dizilerin vazgeçilmezi olan American Horror Story dizisinde her sezonda olduğu gibi 6'ncı sezonda da korku ve gerilim en üst seviyede olacak. Dizi yeni sezona ne zaman başlayacak? Korku ve gerilim dizisi olan American Horror Story yeni sezonu kısa zamanda ekrana geliyor...

American Horror Story 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak
American Horror Story 6. Sezon Ne Zaman BaşlayacakTahir Yavuz

Korku ve gerilim seven kişilerin aklına gelen ilk dizilerden birisi şüphesizki American Horror Story'dir. Her sezonda nefesleri kesen sahneleri ile izleyicilerini ekrana kitlemeyi başaran mükemmel bir başyapıta sahiptir. American Horror Story 6. sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

American Horror Story Konusu

Her sezonda farklı oyuncular ile karşımıza çıkan dizinin 6. sezonunda da değişik oyunculara yer vermesi kaçınılmazdır. Bağımsız ve eşsiz bir hikaye ile izleyicilerine mini dizi tadını vermektedir. 5 Ekim 2011 tarihinde yani tam olarak 5 yıl önce ilk bölümü yayınlanmıştı. Dizinin ilk sezonu genelde bir evde geçmektedir. Harmon ailesi, evin eski sahiplerinin hayetlerinin olduğu ve restore edilmiş bir mkonağa taşınması ile başlar herşey. İkinci sezona ''American Horror Story: Asylum'' başlığı altında başlanmıştır. Burada ise 1964 yılında Massachusetts şehrindeki bir tımarhanede çalışmakta olan personelin hikayesi konu alınmıştır.

Her sezonda farklı konuları ve oyuncuları ele alan dizi kısa zamanda çok büyük bir ilgi oldağı haline gelmiştir. Dizinin 3'üncü sezonunda ise ''American Horror Story: Coven'' adı altında başlamış, cadıcılık ve büyücülük konularını ele almıştır.

Dördüncü sezonunda ''American Horror Story: Freak Show'' başlığında yayınlanmış 1952 yıllarında yer alan ucube gösterisini konu almıştır. Bu sıralarda büyük yükselişe geçen dizinin her kesim hayranı olmuştur. Korku dolu anlar ve gerilimi ile sevenlerini ekrana kitlemeyi her sezonda başarmıştır.

Beşinci sezonunda ise herkesi şaşırtarak Lady Gaga'yı başrolünde oynatmıştır. ''American Horror Story: Hotel'' başlığı altında yayınlanmış olup, Los Angeles'te yer alan bir hotelin personel ve müşterileri ile ilişkisini konu edinmiştir. Dizinin ilgi odağı haline gelmesinin en büyük nedeni ise oyuncu kadrosunun kalitesidir.

American Horror Story 6. sezon tarihi ise 14 Eylül 2016 olarak belirlenmiştir. Büyük övgüler alan dizinin yeni sezonu merakla beklenmektedir.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!