Serenay'dan, Demet Akalın'a ikinci şok

Serenay Sarıkaya'ya Demet Akalın'dan iki kere albüm teklifi geldi. Ünlü oyuncu teklifini kabul etmeyeceğini ve oyuncu olduğunu belirtti.

Serenay'dan, Demet Akalın'a ikinci şok
Serenay'dan, Demet Akalın'a ikinci şokTahir Yavuz

Serenay Sarıkaya Asmalımescit'te görüntülendi. Burada medyanın soru yağmuruna tutulan ünlü oyuncuya Demet Akalın'ın albüm teklifi ile ilgili sorular iletildi. Yanıtı ise, ''Ben oyuncuyum. Albüm yapmak ile ilgili bir düşüncem yok'' şeklinde oldu.

Oyuncu olan Serenay Sarıkaya'nın sesi birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Bunlardan birisi ise Demet Akalın oldu. Sesini çok beğenen Akalın, ünlü oyuncuya iki kere albüm teklifi yaptı. Fakat ikisinide reddetti. Öyle bir düşüncesinin olmadığını belirten Serenay Sarıkaya oyunculuğu sevdiğini ve farklı dallara yönelmeyeceğini belirtti.

Asmalımescit'te Görüntülendi

Serenay Sarıkaya, Mavi'nin Asmalımescit Cecconis'teki partisinde görüntülendi. Burada oldukça eğlenen ünlü oyuncu gece boyunca şarkılar söyledi ve Teoman'a eşlik etti. Medyadan gelen ''Demet Akalın'ın albüm teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna ''Çok ince bir teklif oldu benim için. Çok teşekkür ediyorum fakat ben oyuncuyum. Öyle bir düşüncem malesefki yok. Ayrıca şarkıyı mutlu olduğum için söylüyorum. Teklifi beni mutlu etti'' ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!