Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi 10 Eylül 2016

Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan Kısmetse Olur'da 10 Eylül Cumartesi günü heyecan dolu anlar yaşandı. Yeni sezonun ilk eleme gecesinde hafta içi yaşananların derlemesi yapıldı.

Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi 10 Eylül 2016
Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi 10 Eylül 2016

Ekranların vazgeçilmezi haline gelen Kısmetse Olur'un yeni sezonunda heyecan dorukta. En son dün yayınlanan bölümünde, haftanın değerlendirilmesi yapıldı. Önceki olaylar ele alındı ve değerlendirildi. Herzaman eğlenceyi ve heyecanı üst doruklara taşıyan yarışma programında elemelerde başladı. Kısmetse Olur 10 Eylül Cumartesi günü kimler elendi?

Kısmetse Olur 10 Eylül Cumartesi günü koruma altında olan kişisel gelinlerden Merve ve Hazal ile damatlardan Adnan ve Semih elenmeyecekleri için rahat bir eleme gecesi geçirdiler. Gamze, herkesinde farkettiği üzere gelin evinde çok asabi ve sinirli olurken damat evinde ise gayet sakin hallere bürünüyor. Gökhan ve Semih, Gamze'nin bu hallerini takdir etti. Gamze ise normalde hırçın ve asabi olmadığını fakat genelde kızlar arasında çekişme olduğundan dolayı dışarıya bu şekilde yansıma olabileceğini ifade etti.

Rabia Gökhan'ın bazı Davranışlarından Rahatsız Oluyor!

Rabia ise Gökhan'ın iki bayanla ilgileniyormuş gibi davranmasından oldukça rahatsız olduğunu dile getirdi. Gökhan'ın ne istediğini belirtmesi gerektiğini vurgulayan yarışmacı bu durumu yeni sezon olmasından ve kişilerin henüz birbirini yeni yeni tanımaya başlamasından dolayı olabiliceğini düşünüyor. Genede durumdan rahatsız olduğunu fakat normal karşılamaya çalıştığını belirtti. Gökhan ise içinde bulunduğu durumdan rahatsız olduğunu belirterek iki bayanlada aynı şeyi yaşadığını belirtti. Gökhan konuşma yaparken Rabia'ya sert bir çıkış yaptı. Yarışmacı, ''Benimle konuşurken kaşın gözün oynamasın'' diyerek Allah yolunu açık etsin ifadelerini kullandı. Böylelikle Rabia'ya olan ilgisinin bittiğini açıkladı.

Kısmetse Olur 10 Eylül'de gelin evinden elenmesi istenen isim Aycan olurken damatlar evinden ise Şahin oldu. Elenmeyi bekleyen ikili bu hafta eleme yok kağıdı çıkması ile birlikte iki adayda evde kaldı.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor