Gözüm Sende Yağmur Kimi Seçti? 10 Eylül

Atv ekranlarının vazgeçilmez programı Gözüm Sende tüm hızıyla devam ediyor. Programın 10 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde Yağmur kimi seçti? İki tercih arasında kalan Yağmur doğru tercihi yapacakmı? İşte haberin detayları sizler için derlendi...

Gözüm Sende Yağmur Kimi Seçti? 10 Eylül
Gözüm Sende Yağmur Kimi Seçti? 10 Eylül

Gözüm Sende programı Atv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yarışmanın sunuculuğunu  Aylin Kabasakal'ın üstlendiği program Cumartesi akşamları sevenlerini ekrana kitliyor. Gözüm Sende farklı ve eğlenceli formatı ile diğerlerinden kendini ayırmayı başaran bir yapıt haline geldi.

Yarışmacı Yağmur Daha Yakın Hissetiği Oktay'ı Seçti

Yarışmacı Yağmur kendisine talip olan Oktay Cihan Ali ve İbrahim arasından daha yakın hissettiği Oktay'ı seçti.  Oktay ile Yağmur, Oktay'ın ailesinin yufka dükkanında bir araya geldiler. Oktay bunun aile mesleği olduğunu ve öğrenmeye çalıştığını dile getirdi. Ayrıca kendisinin bir giyim mağazasının olduğunu ifade etti.

Yağmur İbrahim'i Neden istemedi

Gözüm Sende programında yarışmacı Yağmur, Oktay ile İbrahim arasında tercih yapmak zorun kaldı. Tercihini Oktay'dan yana kullanan Yağmur, İbrahim'den biraz ürktüğünü dile getirdi. Düzenli bir ev hayatına sahip olan İbrahim'in evini gören Yağmur, giyim dolabı göremeyince bu ayrıntıyı İbrahim ile paylaştı. Yakın krouma ve bodyguardlık yapan İbrahim'e bazı sorular sordu. Yağmur sorularında, birşey yapmadan önce ailesine danışıp danışmadığını ve onlar ile olan ilişkisini sordu. İbrahim ise genelde kendi kararlarını kendisi aldığını ifade etti. İlk izlenim olarka ürktüğünü belirten yarışmacı Yağmur, İbrahim'i gözünde eledi.

Gözüm Sende Programı Tanıtımı

Gözüm Sende programında bir kadın yarışmacı oluyor. Bu yarışmacı, yüzlerini görmediği fakat hayatlarına ve yaşam tarzlarına şahit olduğu 4 erkek adaydan birini seçmek zorundadır. Bu seçim çoğu zaman yarışmacılar için içnden çıkılmaz bir durum alsada yarışma gereği diğer 3 erkek elenir. yarışmacı kadın ilk etapta seçtiği 4 erkek adayın hobilerine, yaşamına, ev, iş ve sosyal hayatına gözcülük eder. Serkan Ergün Yarışmacı yani seçici kişi adayların arasından bir kişiyi seçmekte zorlandığından bir yakınını yanına alarak onun seçmesinde yardımcı olmasını isteyebilir. İlk önce kendine uygun olmayan iki kişiyi eledikten sonra kalan iki kişi arasında seçim yapmak zorunda kalır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor