Kısmetse Olur'da Hazal'ın Elbisesi Semihi Küplere Bindirdi!

Kısmetse Olur yarışmacılarından Hazal'ın giydiği elbise Semih'in sinirlerini altüst etti.

Kısmetse Olur'da Hazal'ın Elbisesi Semihi Küplere Bindirdi!
Kısmetse Olur'da Hazal'ın Elbisesi Semihi Küplere Bindirdi!Tahir Yavuz

Kısmetse Olur programı hergün ayrı bir tartışmaya konu açıyor. En son bölümde Hazal ve Semih arasında elbise gerginliği yaşandı.

Hazal kendisine hediye gelen bir elbiseyi giyince olanlar oldu. Kimden ve nereden geldiği belli olmayan elbiseyi kendine yakıştıran Hazal'a, Semih sert çıkıştı. Yemek yerken giydiği elbiseyi çıkartmasını isteyen Semih'in üslubunu beğenmeyen Hazal, elbiseyi çıkarmamak için inat etti. Hazal, konuşmalarında Semih'e sert cümleler kurdu. Kısmetse Olur yarışmacısı Hazal, ''Daha iki gündür tanıyorsun beni. Sen kimsinki elbisemi çıkartmamı istiyorsun. Ayrıca üslubunu sevmedim. Güzel bir şekilde söyleyseydin çıkarabilirdim. Genede özür dilersen üslubundan dolayı, elbiseyi değiştirebilirim'' sözlerini Semih'in yüzüne vurdu.

Semih daha sonra üslubu yüzünden ''Kusura bakma üslubumdan dolayı'' diyerek özür diledi. Bunun üzerine Hazal'da elbisesini değiştirmeyi kabul etti. Giderken ise ''Gidipte geri gelmemek var'' diyerek yukarı odasına çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Azra ince     2016-11-15 Hazal abla semih abi sizin ikinizide 9ylebir seviyorum ki bilemessiniz ailemden daha çok siz bence berışın eyer barışmasanız kaybedersiniz bu şansı
Zeliha nur     0000-00-00 Bence birbirlerine cok yakisiyorlar ama Onemli olan tabi ki hisler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!