Gözüm Sende Barış ve Annesi Kimi Seçti? 11 Eylül Pazar

Gözüm Sende programının 11 Eylül Pazar günü yayınlanan bölümünde bu sefer seçici koltuğunda Barış oturdu. Geçtiğimiz 3 hafta noyunca bayanların seçim yaptığı programda bu sefer erkek, bayan taliplerini seçecek.

Gözüm Sende Barış ve Annesi Kimi Seçti? 11 Eylül Pazar
Gözüm Sende Barış ve Annesi Kimi Seçti? 11 Eylül Pazar

Gözüm Sende, sevenlerini ekran başına kitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda taliplerini bayanlar seçiyordu. Şimdi ise Barış kendisine gelen bayan taliplerini seçecek. Seçici koltuğunda oturan Barış ve Annesi bu konuda çok titiz davranıyorlar. Barış ve annesi talip olarak gelen bayanlardan Havize ile tanışmak istedi.

Havize lise mezunu ve kendisine ait bir kuaför dükkanı var. Barış ve annesi ilk etapta lise mezunu olmasına pek hoşnut olmasalarda sonradan fikirleri değişti. Kendi ayakları üzerinde durmayı başaran Havize'ye ısınan Barış ilk olarak tercihini onda yana kullandı. Barış'ın annesi, ''Günümüz erkeklerinin bu devirde evinin olması önemli bir kriter değilmi?'' sorusunu Havize'ye iletti. Havize ise bu soruya, ''Bunun pek bir öenmi yok. Evi olsun veya olmasın birşey değişmez'' cevabını vererek Barış'ın annesinin takdirini kaptı.

Pınar'ın Evini Temizlikçiler Temizliyor

Barış ikinci tercihini Pınar'dan yana kullandı. Pınar, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve ev arkadaşı ile birlikte yaşıyor. Kafe işleten Pınar'ın evini temizlemek için temizlikçi tutması olumsuz bir etki bıraktı. Barış'ın annesi Pınar'ı çok dikkatli izledi. Yemek yapmasını bildiğini dile getiren Pınar, menemen, yumurta ve makarna yapabildiğini söyleyince Barış ve annesi bu durumdan pekte hoşnut olmadı.

Şilan'ı Beğendiler

Üçüncü tercihlerini Şilan'dan yana kullandılar. Şilan, dikim hanelerinin olduğunu ve burada daha çok kalıp çıkarmak ile uğraştıklarını ayrıca kardeşi ile birlikte burayı işlettiklerini dile getirdi. Barış'ın tanıtım videosunu izlediğini ve beğendiğini ifade eden Şilan biraz kendinden bahsetti. Alışverişlerinde çok harcama yapmadığını ve kıskanç bir yapısı olduğunu dile getirdi. Bunlar Barış'ın gözünde artı özellikler oldu.

Barışın Annesi Ayşe'yi Mutfakta Test Etti

En son olarak ise Ayşe'yi seçen Barış ve annesi, onu tanımaya çalıştılar. Ayşe, çiçekçi dükkanının olduğunu ve burayı işlettiğini belirtti. Üniversitede Dış Ticaret bölümü mezunu olan Ayşe, Barış ile hemşeri çıktı. Bu durum Barış'ın hoşuna gitti. Barış'ın anneside Ayşe'yi mutfakta elma soymasını isteyerek test etti. Sporu seven ve ata binmeyi çok seven Ayşe, Barış'ın spora olan düşkünlüğünden ve sağlıklı beslenmesinden dolayı ona talip olduğunu ifade etti.

Havize'yi Lise Mezunu Olduğu İçin Eledi

Barış gün sonunda ilk olarak Şilan'ı akşam stüdyoya davet etti. İkinci seçimi Ayşe'den yana oldu. Pınarı'da akşama davet ederken Havize'yi lise mezunu olduğundan dolayı elediğini belirtti. Havize bu düşüncenin çok yanlış olduğunu ve genede saygı duyduğunu ifade etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nihal     0000-00-00 Baris cok tatliiiiiiii yaa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor