Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Karakteri ve Oyuncuları

Start Tv ekranlarında yayınlanacak olan yepyeni bir dizi olan 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' birçok kişiyi ekran başına kitleyecek. Mükemmel bir konuya imza atan dizide daha çok 'dövüş' konusu yer alacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncuları kimlerdir ve konusu nedir? Detaylar haberimizde sizler için derlendi...

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Karakteri ve Oyuncuları
Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Karakteri ve OyuncularıTahir Yavuz

Star Tv ekranlarına yakında gelecek olan 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' dizisinin mükemmel bir oyuncu kadrosu var. Dizi ile ilgili olarak detaylar netleşmeye başladı. Her kesime hitap eden dizinin konusu oldukça ilgi çekici.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu

Dizide Kerem Bürsin'in karakteri baş rol gibi gözüküyor. Bürsin 24 yaşında, 4 dil biliyor gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşebilen ve bu sporu seven ve Şili vatandaşı yani gemici rolünde yer alacak. Yeni dizi açık bir denizde kuru yük gemisinde dövüşmekte olan Ali'nin dövüş sahnesi ile açılacak. Ali ise, küçük yaştan beri bakımını üstlendiği geminin aşçısı olan 'Rauf'un desteği ile bahis üstüne dövüşüp para kazanmaktadır.

Pelin Karakteri Nasıldır?

Bu Şehir Arkandan Gelcek dizisinde, Pelin'in babası karakterinde oynayacak olan Metin Mirkelamoğlu kızını, ortağı olan Yiğit Bursalı ile evlendirmek ister. Ancak Pelin bu evliliği istememektedir. Pelin babasına çok kızmıştır. Bunun nedeni ise, onun için çok önemli bir dans yarışmasından babasının diskalifiye ettirmesidir. Pelin karakterinde kimin oynayacağı ise henüz açıklanmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!