Gözüm Sende Yarışmacısı Barış Kimdir?

Gözüm Sende isimli yarışma programında seçmen koltuğunda oturan Barış kimdir? Barış ve annesinin, talip olan kızlar hakkında görüşleri ve kimi seçtiklerinden daha önce bahsetmiştik. Şimdi ise yeni yarışmacı Barış hakkında haber derledik...

Gözüm Sende Yarışmacısı Barış Kimdir?
Gözüm Sende Yarışmacısı Barış Kimdir?Tahir Yavuz

Gözüm Sende seçmen koltuğunda oturan Barış 25 yaşında ve fitness eğitmenliği yapıyor. Ailesine ve aile içi ilişkilerine oldukça önem verdiğini ifade etti. Ayrıca annesinin fikirlerini ve görüşlerini çok önemsediğini ve annesinin kendisinin gömediği ayrıntılara hakim olduğunu dile getirdi.

Kendisi Gibi Kültürlü ve Üniversite Mezunu İstiyor

Gözüm Sende yarışmacısı olan ve seçmen koltuğunda bu hafta yerini alan Barış, üniversite mezunu olmayan kişileri eliyor. Kendisi gibi kültürlü ve okumuş talipler istiyor. Koltuğunda annesi Ümmiye hanım ile birlikte, 4 talibide değerlendiren Barış bunlardan birtanesini seçecek. Taliplerinden olan Havize'yi üniversite mezunu olmadığı için elemişti. Şimdi ise Pınar, Şilan ve Ayşe arasından bir kişiyi daha eleyecek ve yoluna 2 kişi ile devam edecek. Pınar bir kafe işletiyor, Şilan'ın dikimhaneleri var ve kalıp üretiyorlar ve son olarak Ayşe ile tanıştı.

Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende programında evlenmek isteyen adaya 4 talip geliyor. Bu taliplerin evi, iş yeri, obileri ve hayatına göz atan ve seçmen koltuğunda oturan kişi, aralarından bir tanesini seçiyor. Birisini seçmeden önce geriye kalan 3 kişiyi elemesi gerekiyor. Seçmen koltuğunda oturan kişi taliplerinin yüzlerini görmüyor ve kamera ile gördüklerindne yola çıkarak kendisine uygun olup olmadığını belirliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ozge     0000-00-00 Kim dio 25 yasnda cocuk be daha
Berna     0000-00-00 Programi eleştirecek olursak; öncelikle fiziksel özellik mühim, bakmak muhimm iken nasıl olurda eski zamane gibi görücüye çıktı gibi durum siz konusu pes doğrusu, yıl 2016 ileri gitmemiz gerekirken biz geriye gidiyoruz.
Kadriye     0000-00-00 Barış fitness eğitmeni değilde iş adamı sanki
deniz     0000-00-00 Cok yakisikli ve sevimli cekici
Sedef     0000-00-00 Ukala lar karpuz mu seciyorsunuz..insanları rencide ederek...şikayet edeceğim sizi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!