Gardırop Savaşları Model Selin Ay Kimdir ve Kaç Yaşında?

Gardırop Savaşları Fox Tv ekranlarında her hafta içi 12.45 saatlerinde yayınlanan programda birbirinden iddialı beş yarışmacı kıyasıya kendilerini sergiliyorlar. Gardırop Savaşları'nda geçen hafta elenen yarışmacı Luvrita yerine gelen Selin Ay kimdir ve kaç yaşındadır? Antalya'dan katılan genç yarışmacı hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Gardırop Savaşları Model Selin Ay Kimdir ve Kaç Yaşında?
Gardırop Savaşları Model Selin Ay Kimdir ve Kaç Yaşında? Tahir Yavuz

Gardırop Savaşları Fox Tv ekranlarında her hafta içi 12.45 saatlerinde yayınlanan programda birbirinden iddialı beş yarışmacı kıyasıya kendilerini sergiliyorlar. Yarışmacılara verilen bütçe ile en iyi konsepti yapmaya çalışıyorlar. Jurilerin değerlendirilmesine tabi tutulan yarışmacılar, birinci olmak için çok ter döküyorlar. Gardırop Savaşları yeni sezonuna girerken yarışmacılar arasında büyük rekabet olduğu gözlemleniyor. Ekranların sevilen programı haline gelen Gardırop Savaşları'nda bakalım bu hafta kim birinci olacak...

Luvrita'nın Yerini Selin Ay Aldı

Gardırop Savaşları'nda geçen hafta elenen isim Luvrita olmuştu. Çok düşük puan alan ve haftanın elenen yarışmacısının yerine ise Selin Ay geldi. 19 yaşındaki genç yarışmacı artık Luvrita'nın yerine yarışacak. Yeni yarışmacı modellik yaptığını ifade ederken kendine çok güvendiğini ve en şık konsepti kendisinin yapacağını dile getirdi. Kendine çok güvenmesini, mesleği gereği kıyafetler ve moda ile çok içli dışlı olduğuna bağlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
irem     2016-10-29 Bence çok güzel yq
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!