Gardırop Savaşları 13 Eylül'de Kim Birinci Oldu?

Gardırop Savaşları sevenlerini ekranlara kitlemeye devam ediyor. Kurban Bayramı'nın ilk günü yeni bölümü ile ekranlara gelmişti. 13 Eylül Salı günü, günün konsepti 'Talk Show' olarak belirlendi

Gardırop Savaşları 13 Eylül'de Kim Birinci Oldu?
Gardırop Savaşları 13 Eylül'de Kim Birinci Oldu?Tahir Yavuz

Kurban Bayramı'nın ikinci günüde hız kesmeden devam eden Gardırop Savaşları'nda günü konsepti olarak 'Talk Show' belirlendi. Kendilerini hangi 'Tv Show'unda olduklarını belirterek buna göre en iyi konsepti yapmaya çalıştılar.

500TL Bütçe İle Günün En İyi Konseptini Yaptılar

Yarışmacılara verilen 500TL ile günün en iyi konseptini yapmaya çalıştılar. Gardırop Savaşları'nda gene büyük bir rekabet söz konusu oldu. Kendilerine verilen süre içerisinden günün konseptine uygun kıyafetler ile giyinip en son stüdyoya dönüp makyajlarını tamamladılar. Sonrasında ise jurilerin karşısına çıkmak için beklediler.

13 Eylül Salı Günü Birincileri Kim Oldu?

Beş yarışmacıda birinci olmak için podyumda oldukça ter döktü. Amaç ise büyük ödül arabayı kazanabilmekti. Zorlu geçen haftanın ardından, güzel yarışmacılar birinci olmak için oldukça gayret gösterdiler. Kendilerine verilen 500TL bütçe ile alışverişlerini yapıp Villa'ya dönen yarışmacılar podyum için son hazırlıklarını tamamladılar ve jurilerin karşısına çıktılar. Oldukça heyecanlı ve zor geçen günün ardından günün birincisi Gizem, Aycan ve Su oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!