Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Diriliş Ertuğrul 3'üncü sezonu ile TRT ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin mükemmel bir oyuncu kadrosu ve aynı zamanda senaryosu bulunuyor. Çok büyük bir hayran kitlesi bulunan dizi eski tarihi ele alıyor. Eylül ayında 3. sezon çekimlerinin başlayacağı açıklandı.

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Diriliş Ertuğrul, TRT ekranlarında yayınlanan tarihi bir dizidir. Mükemmel bir senaryo sahip ayrınca deneyimli oyuncu kadrosu ile kendisini herkese duyurdu. Dizi toplamda 4 sezondan oluşacak ve 2017-2018 tarihinde ekranlara veda edecek şekilde planlandı. Bütün planları yapılan dizi tıkırında işlemeye devam ediyor ve 2 sezonuda geride bıraktı. Diriliş Ertuğrul bittikten sonra birde filminin yayınlanması planlanıyor.

Herkesin bildiği üzere dizinin ikinci sezonu 61'inci bölüm ile 8 Haziran'da sona erdi. Merak uyandıran bir bölüm ile biten muhteşem diziyi izleyicileri dört gözle bekliyor. Dizinin 62'inci bölümü yani 3'üncü sezomnun ilk bölümünün çekimlerine Eylül ayında başlanacağı belirtildi.

Diriliş Ertuğrul 62. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

TRT ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz dönemde 2'nci sezona 27'inci bölüm ile Eylül haftasının Çarşamba günü yani 30 Eylül 2015 tarihinde girmişti. Yönetmen ve yapımcıların bu senede aynı şekilde diziyi yayınlayacağı düşünülüyor. Yani önceki tarihten yola çıkarak 3'üncü sezonun 62'nci bölümü 28 Eylül çarşamba günü yayınlanacak diyebiliriz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...