Gardırop Savaşları 14 Eylül'de Birinci Kim Oldu? 14 Eylül Çarşamba

Kısa zamanda ekranın sevilen programı haline gelen Gardırop Savaşları, tüm hızı ile yayınına devam ediyor. Her gün yayınlanan ve günün birincisi seçilen programda yarışmacılar birinciliği kapmak için kıyasıya mücadele veriyor.

Gardırop Savaşları 14 Eylül'de Birinci Kim Oldu? 14 Eylül Çarşamba
Gardırop Savaşları 14 Eylül'de Birinci Kim Oldu? 14 Eylül Çarşamba

Gardırop Savaşları'nda haftanın finaline yavaş yavaş yaklaşılıyor. Yarışmacılar birinci olmak ve ödülü kapmak için kıyasıya mücadele veriyorlar. Sevilen yarışma programında Kurban Bayramı'nın 3'üncü gününde konsept olarak ''Partiye Gitme'' belirlendi. Kafalarında belirttikleri bir partiye göre kendi konseptlerini yaptılar. Yarışmacılar, kendilerine verilen bütçe ve zaman ile günün en iyi konseptini yapmaya çalıştılar.

Yarışmacılar 14 Eylül Çarşamba günü belirlenen ''Partiye Gitme'' konseptini uyguladılar. hangi partiye gideceklerini belirtip buna göre giyindiler. Kendilerine verilen 500TL bütçe ile günün ve haftanın birincisi olmaya çalıştılar. Kendilerine verilen süre içerisinde konseptlerini hazırlayıp villaya döndüler ve buradan son olarak makyajlarını bitirdiler. Son hazırlıklarını yapan Gardırop Savaşları yarışmacıları, podyuma çıkarak yaptıkları seçimleri sergilediler. Her yarışmacı büyük ödül olan arabayı kazanmak için oldukça emek sarf ettiler. Toplamda beş yarışmacı bulunan programda günün birincisi kim oldu?

14 Eylül Çarşamba Günün Birincisi

Gardırop Savaşları'nda 14 Eylül birincisini ortak karar ile juriler belirledi. Birbirincen emin olan beş yarışmacıda oldukça şık ve güzel konseptler hazırlamışlardı. Juri'nin ortak kararı ile günün birinciliğini Aycan'ın hakettiği açıklandı. Diğer yarışmacılardan Selin 9, Su 5, Kamer 11 ve son olarak Gizem ise 5 puan ile günü kapattı. Günün birincisi Aycan ise 13 puan alarak birinciliğini kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ada     2016-09-16 gardırop savaşları çok güzel en çok su ve gizemi seviyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...