Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Hangi Çift Birinci Oldu / 16 Eylül

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması, güzel oyunları ve espirileri ile sevenlerini ekranlarına kitlemeye devam ediyor. Çiftler birbirleri ile kıyasıya rekabet içinde yarışıyor. Her çift birinci olup ödülü kapmak için büyük çaba gösteriyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Hangi Çift Birinci Oldu / 16 Eylül
Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Hangi Çift Birinci Oldu / 16 EylülTahir Yavuz

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül Cuma gününde, hafta sonu öncesi mükemmel bir ödül belirledi. Yarışmada birinci olan çifte 'Paris Tatili' ödülü verildi. Ödül oyununda ise bayanlar erkeklere attıkları toplardan ne kadar çok topu elbiselerine yapıştırırlarsa o kadar çok kazanma şansına sahip oluyorlar. En çok topu yapıştıran çift ise Paris tatilini kazanıyor.

Paris tatilini kazanmak için ilk olarak Esra ve Kayhan çifti yarışmaya başladı. Yarışma sonucunda Esra eşi Kayhan'ın elbisesine 65 saniyede 28 top yapıştırdı. Daha sonra ise Merve ve Caner çifti yarıştı. Merve, Caner'in elbisesine 65 saniyede 31 top yapıştırdı. Duygu ve Armağan çiftinden Duygu, 29 top yapıştırabildi. Hemen arkasından gelen Hacı ve Filiz çiftinden, Filiz ise 26 top yapıştırabildi. Yarışmanın son Özge ve Akın çifti ise herkese fark yaratarak Paris tatili ödülünü kazandı. Özge 65 saniyede tam 37 top yapıştırdı ve bir rekora imza attı.

İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!