Yalancı Bahar 20 Eylül 97. Bölüm'de Neler Olacak?

Ekranın sevilen dizisi Yalancı Bahar dizisinin 20 Eylül tarihinde 97'nci yeni bölümü yayınlanacak. Ekranlara gelecek olan yeni bölümde RK'nın üvey babası ve üvey kardeşi, tanıtım filmini rezi etmeye çalışacak. Başarılı olacaklarımı ilerleyen zamanlarda görülecek.

Yalancı Bahar 20 Eylül 97. Bölüm'de Neler Olacak?
Yalancı Bahar 20 Eylül 97. Bölüm'de Neler Olacak?

Ekranın sevilen dizisi yeni bölümü ile oldukça merak uyandıracak ve heyecan dolu anlar yaşatacak. Yalancı Bahar dizisinin 97. bölümünde Rk’in üvey babası, Bhatia RK’in kadın başrol oyuncusu ile ilgili bir plan yapmayı düşünür ve planı yapar. Simi güzel olduğu kadar aptal bir kız rolündedir fakat annesi tüm komplolara açıktır. RK’in kadın başrolünü araştıran Bhatia onun beyaz çikolataya alerjisi olduğunu öğrenir ve RK’den sanki ona hediye olarak beyaz çikolata göndermiş gibi yapan Bhatia Sikki’nin beyinsizliğinide kullanrak Simi’ye beyaz çikolata yedirir. Beyaz çikolatayı yiyen Simi’nin eli yüzü şişer.

RK’in yeni filminin tanıtımı için tüm hazırlıklar tamamlanır; tüm basın oradadır. Basın mensupları RK’in seçtiği yönetmeni eleştirir ve onun başarısız bir yönetmen olduğunu tüm filmlerinin tutmadığını ve artık onun yaşlandığını söylerler; ancak RK yönetmen Chupra’ya destek çıkar. Mehul Chupra’da ilk yönetmenliğini RK’in babasu Mohan  Kundra ile yaptığını ve geri dönüşünüde onunla yapacağını söyler.

Her şey güzel giderken Simi’nin başına gelen bu olaylar her şeyi berbat eder. Bankacı da filmin tanıtım gösterisine çek ile gelir; ancak ….Madhubala ise sıkıntılıdır; zira Pabo’ya iyi bir gelin olmak zorundadır; ayrıca RK’in bu film için evi ipotek ettirmesine çok üzülür. RK yeni partnerini sevmediğini Bittuji’ye söylerken duyan, Madhubala RK’in bu işten bu şartlarda başarılı olma ihtimali olmadığını anlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gönül     0000-00-00 allahim sen rk'e yardim et bu filmi çeksin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor