Deniz Manzarasında Kamp İmkanı

Kamp yapmak isteyenler için orman, doğal hayat ve yeşil alan kadar değerli olan deniz manzarası ve deniz kıyısı imkanını sizlere sunan Yılmaz Kamping, Karadeniz kıyısında, Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alıyor.

Deniz Manzarasında Kamp İmkanı
Deniz Manzarasında Kamp İmkanı Yeni Kalem

Kamp yapmak isteyenler için orman, doğal hayat ve yeşil alan kadar değerli olan deniz manzarası ve deniz kıyısı imkanını sizlere sunan Yılmaz Kamping, Karadeniz kıyısında, Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alıyor. Muhteşem doğası, serin havası ve sakin Karadeniz manzarası ile sizlere bir kamp alanından çok daha fazlasını sunan Kıyıköy Kamp modern çadırlara ve hijyenik duşlara sahiptir.

Kampçıların baş belası olan duş ve tuvalet ihtiyacını profesyonel bir şekilde çözmüş olan Yılmaz Kıyıköy Kamp, modern duş kabinleri ve tuvalet konteynerlerini kamp alanındaki misafirlerine sunuyor. Temizlik konusunda çok hassas olan kamp yönetimi kamp alanının yirmi dört saat temiz kalmasını sağlarken güvenlik anlamında da aynı hassasiyete sahip.

Kamp İhtiyaçları

Kamp için ihtiyacınız olan çadırları ve yatakları sizler için hazır olarak bekleten Yılmaz Kamping, çadırlarınızı temizliğini, gölgeliklerin bakımını sizler için önceden yapıyor. Bu sayede hiçbir işlem ile uğraşmadan kamp alanında kampınızı yapmaya başlıyorsunuz. Kamp çadırınızı ister Karadeniz kıyısında isterseniz daha yukarı bölgeden seçebileceğiniz Yılmaz Kıyıköy Kamp, sizlere alternatif çadır modelleri ve çadır yerleri seçme imkanı da sunuyor.

Doğal güzellikleri, serin ve sakin havası, deniz manzarası ve tarihi yerlere yürüyüş mesafesinde olan Yılmaz Kamping, kamp yapmak isteyenler için bir kamp alanında fazlasını sizlere sunuyor. Eğlenmek, denizin, doğanın ve tarihi kalıntıların tadını çıkarmak için sizlere hizmet veren Kıyıköy Kamp sizleri bekliyor.

https://yilmazkamping.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi