Gardırop Savaşları Sarina Rafael Kimdir?

Gardırop Savaşları'na geçen hafta veda eden Selinay yerine Sarina Rafael geldi. Yeni yarışmacı hakkında biraz bilgi edinelim.

Gardırop Savaşları Sarina Rafael Kimdir?
Gardırop Savaşları Sarina Rafael Kimdir?Tahir Yavuz

Geçen hafta finalin yaşandığı Gardırop Savaşları'nda, Selinay veda eden isim oldu. Bütün hafta alınan puanların toplamı neticesinde en yetersiz puana sahip olan yarışmacı Selinay yarışmadan elenince yerine Sarina Rafael geldi. Büyük üzüntü duyan yarışmacı oldukça duygusal anlar yaşadı.

Gardırop Savaşları'nın yeni yarışmacısı olan Sarina Rafael, Selinay'ın yerine yarışmaya katıldı. Yeni yarışmacının 24 yaşında ve Azeri asıllı olduğu biliniyor. Gayrimenkul danışmanı olan yarışmacı kendisine çok güvendiğini belirtti. Bunun nedenini ise 16 yaşlarında Fransa'da aldığı moda eğitimi aldığından dolayı olduğunu açıkladı. Modam konusunda kendisine çok güvenen yabancı asıllı yarışmacı, diğer yarışmacılardan bir adım önde olduğunu belirterek büyük ödüle kendisini çok yakın görüyor.

Fox TV ekranlarında hafta içi hergün 12:45 saatlerinde yayınlanmaya başlayan programda biribirinden iddialı 5 yarışmacı bulunuyor. Yarışmacılar arasında ilk günden itibaren mücadele ruhu çok fazla olduğu gözlere batmaktadır. Yarışmacılar hergün belirlenen konsepte göre giyinip günün en şık kıyafetlerini almaya çalışıyorlar. Günün en şık konseptini yapan kişi ise jurilerin ortak kararı ile günün birincisi seçilerek puanlanıyor. Her hafta Cuma günleri ise yarışmanın finali yapılıyor ve puanlarının toplamı en düşük olan kişi yarışmadan eleniyor. Kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Gardırop Savaşları tüm hızı ile devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!