Künye

#GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Mail: [email protected]

#İÇERİK YÖNETİCİSİ

Yunus Budak

[email protected]

#EDİTÖRLER

Serkan ALAZ

mail: [email protected]

Ömer Yasin SURUÇ

mail: [email protected]

İbrahim BUDAK

mail: [email protected]

#GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Mustafa KARAKAŞ

mail: [email protected]

#KÖŞE YAZARLARI

Ayla BAL

mail: [email protected]

Cemre SU

mail: [email protected]

Suna BULUT

mail: [email protected]

Yazılım


 

Reklam E-Mail

[email protected]

 

Yenikalem.com Yayın İlkesi

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Yenikalem.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yenikalem.com  sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Yenikalem.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri , [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU  ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Yenikalem.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yenikalem.com. However, sometimes the Yenikalem.com uses third parties to process your information. Yenikalem.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Yenikalem.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yenikalem.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yenikalem.com and its services. When you use Yenikalem.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yenikalem.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Misyonumuz

Yenikalem.com tamamen sizleri yani okuyucularımızı düşünerek inşa ettiğimiz bir haber portalıdır. Diğer bir çok haber portalından bizi ayıran bir özelliğimiz var. Bu özellik tamamen özgün ve kaliteli içerik ile bizi öne çıkarmaktadır. İçeriklerimiz hiç bir şekilde kopya vb. spam olarak yayınlanmamaktadır ve bu çalışma tarzı prensiplerimize aykırı bir durumdur. Ayrıca haber portalımızda yayınlanan haberlerin hepsi gerçeği yansıtmaktadır. Uydurma ve doğruluğu kanıtlanmamış hiçbir içerik yayınlamıyoruz. İçeriklerimizin telif hakkı tamamen bize aittir. İzinsiz bir şekilde kullanılması durumunda yasal süreçler başlatılacak olup, içeriklere sadece Yenikalem.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi