Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Murat Cankurtaran


Sorumlu Yazıişleri Müdürü
Salim Yılmaz


Sayfa Sekreteri
Mehmet Çankırı


Yönetim Yeri
Ostim, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:197  Yenimahalle/Ankara

E-MAİL: [email protected] 

 

YASAL UYARI

Haberler basın bülteni kaynakları tarafından iletilmektedir. Bu sebepten dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul edilmez. Haberler üzerindeki sorumluluk basın bülteni kaynaklarına aittir.

Sitemizde şahsınızı veya kurumunuzu mağdur ettiğini düşündüğünüz bir haber varsa yayından kaldırılması için [email protected]  adresine mail atmanız yeterlidir.

Her türlü soru ve sorunlarınız için : [email protected] 

Tanıtım Yazısı Footer vb Reklam Anlaşmaları için hızlı iletişim : live:79b0a7879c4568af

 

Yazılım


 

 

Yenikalem.com Yayın İlkesi

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Yenikalem.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yenikalem.com  sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Yenikalem.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri , [email protected]  mail adresinden veya [email protected]   ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Yenikalem.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yenikalem.com. However, sometimes the Yenikalem.com uses third parties to process your information. Yenikalem.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Yenikalem.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yenikalem.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yenikalem.com and its services. When you use Yenikalem.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yenikalem.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Misyonumuz

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi